Obsługa BHP firm / Szkolenia BHP Chojnice / BHP-SYS - BHP-SYS - Centrum usług BHP i PPOŻ - Chojnice

Przejdź do treści

Menu główne:

Oferta
Obsługa BHP firm
          
Nasza firma oferuje kompleksowe usługi   BHP obejmujące właściwie wszystkie aspekty związane z bezpieczeństwem i   higieną pracy w różnorodnych przedsiębiorstwach. Oferowane usługi obejmują   więc zarówno doradztwo jak i analizę, ocenę i wdrażanie niezbędnych procedur,   instrukcji i organizacji pracy w odniesieniu do konkretnych, obowiązujących    przepisów i rozporządzeń. Gwarantujemy pełen profesjonalizm w każdym aspekcie   naszej działalności.
  
Całościowa obsługa obejmuje także   prowadzenie rejestrów oraz wykonywanie szczegółowych instrukcji czy analiz,   które mają na celu dostosowanie warunków pracy w danym zakładzie do wymagań   BHP. Ponadto wspieramy i reprezentujemy naszych Klientów podczas kontroli ze   strony różnorodnych urzędów czy na przykład podczas postępowań powypadkowych.   Usługi BHP świadczone przez naszą firmę charakteryzują się więc    kompleksowością i profesjonalizmem.
  
Nasze usługi BHP oparte są na   przepisach Kodeksu Pracy (art. 23711§2) oraz odpowiednim Rozporządzeniu Rady   Ministrów (z dn. 2 września 1997r. w sprawie służby bezpieczeństwa i higieny   pracy – Dz. U. Nr 109, poz. 704 z dnia 18 września 1997r., z późn. zm.).
Obsługa BHP firm
 
Copyright 2016. BHP-SYS - Centrum usług BHP i PPOŻ. Wszelkie prawa zastrzeżone. Made by stronanowoczesna.pl
Wróć do spisu treści | Wróć do menu głównego